Zakończenie relokacji maszyny

Po zakończonych czynnościach relokacyjnych uruchomieniowych należy przekazać urządzenie nadzorowi produkcji na utworzonym w tym celu protokole, zapisując uwagi, zalecenia i inne ważne informacje.

Relokacja musi zostać potwierdzona przez ekipę wykonującą, nadzorującą, jak i właściciela danego urządzenia. Po zachowaniu tych czynności można przystąpić do testów i produkcji właściwej. Całość prac związanych z relokacją powinna być zarchiwizowana w kartotece danej maszyny (najczęściej w historii awarii i prac prewencyjnych systemu CMMS).

Wszystkie zmiany z tym związane powinny być naniesione na schematy instalacji technicznych budynku (instalacje elektryczne, sprężonego powietrza, wentylacje, odciągi, kanalizacje, gazy techniczne itp.), layoutu całej hali, a jeżeli to konieczne, system dróg transportowych, dróg ewakuacyjnych również powinien być zaktualizowany o nowo powstałe maszyny, linie i przejścia.

Archiwizacja ww. opisanych zmian to nie tylko wymogi prawne, ale i dobra praktyka warsztatowa pozwalająca na utrzymanie kontroli nad urządzeniami i instalacjami. Pomaga to dokładniej i precyzyjniej kontrolować „całość” życia maszyn i instalacji.

Wiedza i doświadczenie pracowników służb utrzymania ruchu o tym, jak dostosowywać możliwości zasobów technicznych do wymagań ciągle zmieniającej się produkcji, tak aby zapewnić bezpieczną i właściwą eksploatacje przy jak najmniejszym „hamowaniu” działań optymalizacyjnych zmieniającej się produkcji, to jeden z największych zasobów firmy.

Oferta Relokacji Maszyn

Wykonujemy kompleksowe przeniesienia maszyn, także wewnątrz zakładów. Docieramy w trudno dostępne miejsca. Wykwalifikowany zespół pakowaczy, monterów, elektryków, ślusarzy i innych specjalistów czuwa nad operacją, dbając o to, aby relokacja przebiegła sprawnie i bez opóźnień.

Towarzyszymy klientom na każdym etapie relokacji, od zarysowania wstępnego konceptu, poprzez wykonanie planu, transport, aż po pomoc w uruchomieniu maszyn na nowym miejscu i sporządzeniu wymaganej dokumentacji. Relokacja linii produkcyjnych wymaga ogromnego doświadczenia, niezwykłej precyzji i wyjątkowych zdolności organizacyjnych. Przez lata działalności zdobyliśmy zaufanie klientów, a wielu spośród nich współpracuje z nami na stałe. Zaplecze techniczne, którym dysponujemy pozwala nam podjąć najbardziej skomplikowane relokacje maszyn i linii produkcyjnych.

Nasza oferta jest cały czas rozszerzana i dostosowywana do zmieniających się potrzeb rynku. Jesteśmy elastyczni i wykonujemy wiele usług dodatkowych na życzenie klientów. Doskonale wiemy, że każda relokacja maszyn, urządzeń, linii produkcyjnych czy całych fabryk jest inna i wymaga odpowiedniego podejścia. Łącząc bogate doświadczenie z otwartością na nowe rozwiązania, jesteśmy w stanie dać naszym klientom gwarancję zadowolenia z naszych usług.

Podstawowy zakres naszych działań obejmuje:

  • relokacja maszyn, transfer maszyn i linii produkcyjnych, rozładunek/załadunek maszyn z i do transportu
  • przemieszczenia / reorganizację układu maszyn oraz linii produkcyjnych
  • ustawianie maszyn, podłączenia elektryczne/ pneumatyczne/ hydrauliczne maszyn, linii produkcyjnych
  • demontaż oraz organizacja złomowania maszyn do tego przeznaczonych
  • organizację transportu ponadgabarytowego – współpracujemy z firmami transportowymi

Działamy kompleksowo na podstawie indywidualnych ustaleń.

Nasz profesjonalny zespół wykona dla Twojej firmy wszystkie usługi związane z przeniesieniem lub relokacją maszyn i linii produkcyjnych.

Od lat podejmujemy się relokacji maszyn i urządzeń w kraju i zagranicą. Posiadamy ogromne doświadczenie, bogate i nowoczesne zaplecze techniczne, umożliwia nam to podjęcie się najtrudniejszych relokacji z zapewnieniem całkowitego bezpieczeństwa.

Naszym największym kapitałem jest wieloletnie doświadczenie w dziedzinie transferu i relokacji maszyn, które bezpośrednio przekłada się na optymalizację pracy oraz wymierne korzyści finansowe i produkcyjne naszych Klientów.

Setki przeniesionych maszyn, reorganizacja wielu parków maszynowych oraz kilometry zainstalowanych linii przemysłowych pozwala nam zapewnić Cię o najwyższej jakości oraz skuteczności naszych usług.

OGRANICZAMY TWOJE KOSZTY

Skutecznie minimalizujemy koszty związane z relokacją maszyn oraz wybieramy optymalny moment, w którym wykonujemy wszystkie prace – wszystko po to, aby zapewnić Twojej firmie konkretne oszczędności związane z przestojem maszyn.

PROFESJONALNY SPRZĘT

Dysponujemy wysokospecjalistycznym i funkcjonalnym sprzętem o niewielkich gabarytach oraz dużym dźwigu, dzięki któremu wykonujemy precyzyjne prace w nawet najtrudniej dostępnych miejscach.