Planowanie relokacji maszyny

Jeżeli jest to relokacja wewnątrz danej hali na sąsiednie miejsce, nie powinno być z tym większego problemu.

Wyzwanie zaczyna się, jeżeli mamy do pokonania większy dystans – relokację pomiędzy budynkami, istniejącymi liniami, wtedy należy wykonać dokładne pomiary dróg transportowych, gabarytów i wagi maszyn pod kątem możliwości bezpiecznego przejazdu.

Podczas nadzoru prac związanych z relokacją należy pamiętać, że są to prace nieraz bardzo trudne oraz niebezpieczne.

Należy sprawdzić, czy dana firma dysponuje odpowiednimi narzędziami, pracownicy mają odpowiednie uprawnienia oraz sprzęt ochrony osobistej, czy zawiesia, jakie są używane, mają odpowiednie badania i książki kontroli, sprzęt jest sprawny, a wózki widłowe i żurawie samojezdne mają aktualne badania i decyzję zezwalające na eksploatację wydane przez właściwy oddział UDT.

Czytaj dalej Przygotowanie maszyny do relokacji

Oferta Relokacji Maszyn

Wykonujemy kompleksowe przeniesienia maszyn, także wewnątrz zakładów. Docieramy w trudno dostępne miejsca. Wykwalifikowany zespół pakowaczy, monterów, elektryków, ślusarzy i innych specjalistów czuwa nad operacją, dbając o to, aby relokacja przebiegła sprawnie i bez opóźnień.

Towarzyszymy klientom na każdym etapie relokacji, od zarysowania wstępnego konceptu, poprzez wykonanie planu, transport, aż po pomoc w uruchomieniu maszyn na nowym miejscu i sporządzeniu wymaganej dokumentacji. Relokacja linii produkcyjnych wymaga ogromnego doświadczenia, niezwykłej precyzji i wyjątkowych zdolności organizacyjnych. Przez lata działalności zdobyliśmy zaufanie klientów, a wielu spośród nich współpracuje z nami na stałe. Zaplecze techniczne, którym dysponujemy pozwala nam podjąć najbardziej skomplikowane relokacje maszyn i linii produkcyjnych.

Nasza oferta jest cały czas rozszerzana i dostosowywana do zmieniających się potrzeb rynku. Jesteśmy elastyczni i wykonujemy wiele usług dodatkowych na życzenie klientów. Doskonale wiemy, że każda relokacja maszyn, urządzeń, linii produkcyjnych czy całych fabryk jest inna i wymaga odpowiedniego podejścia. Łącząc bogate doświadczenie z otwartością na nowe rozwiązania, jesteśmy w stanie dać naszym klientom gwarancję zadowolenia z naszych usług.

Podstawowy zakres naszych działań obejmuje:

  • relokacja maszyn, transfer maszyn i linii produkcyjnych, rozładunek/załadunek maszyn z i do transportu
  • przemieszczenia / reorganizację układu maszyn oraz linii produkcyjnych
  • ustawianie maszyn, podłączenia elektryczne/ pneumatyczne/ hydrauliczne maszyn, linii produkcyjnych
  • demontaż oraz organizacja złomowania maszyn do tego przeznaczonych
  • organizację transportu ponadgabarytowego – współpracujemy z firmami transportowymi

Działamy kompleksowo na podstawie indywidualnych ustaleń.

Nasz profesjonalny zespół wykona dla Twojej firmy wszystkie usługi związane z przeniesieniem lub relokacją maszyn i linii produkcyjnych.

Od lat podejmujemy się relokacji maszyn i urządzeń w kraju i zagranicą. Posiadamy ogromne doświadczenie, bogate i nowoczesne zaplecze techniczne, umożliwia nam to podjęcie się najtrudniejszych relokacji z zapewnieniem całkowitego bezpieczeństwa.

Naszym największym kapitałem jest wieloletnie doświadczenie w dziedzinie transferu i relokacji maszyn, które bezpośrednio przekłada się na optymalizację pracy oraz wymierne korzyści finansowe i produkcyjne naszych Klientów.

Setki przeniesionych maszyn, reorganizacja wielu parków maszynowych oraz kilometry zainstalowanych linii przemysłowych pozwala nam zapewnić Cię o najwyższej jakości oraz skuteczności naszych usług.

OGRANICZAMY TWOJE KOSZTY

Skutecznie minimalizujemy koszty związane z relokacją maszyn oraz wybieramy optymalny moment, w którym wykonujemy wszystkie prace – wszystko po to, aby zapewnić Twojej firmie konkretne oszczędności związane z przestojem maszyn.

PROFESJONALNY SPRZĘT

Dysponujemy wysokospecjalistycznym i funkcjonalnym sprzętem o niewielkich gabarytach oraz dużym dźwigu, dzięki któremu wykonujemy precyzyjne prace w nawet najtrudniej dostępnych miejscach.